Skolebesøk og innskrivning

Å velge skole er et stort og spennende valg for mange. Om du skal begynne i første klasse eller skal begynne på ungdomsskolen, eller et hvilket som helst annet trinn, er skole en viktig del av livet. For å kunne gjøre et godt valg av skole, er det viktig å bli kjent med valgmulighetene som finnes. Vollan skole vil derfor holde åpent torsdag 18. februar fra klokken 1600 - 1900. Da har du en fin mulighet til å komme å hilse på rektor og bli litt bedre kjent med skolen vår.


Vi er stolte over å ha en skole med høy voksentetthet og flinke lærere. Vi ønsker å være en skole for alle, med blikk for den enkelte. Alle skal få muligheten til å oppleve mestring og vekst. Den som trenger ekstra hjelp skal få det og den som har ambisjoner skal få vokse! I tillegg synes vi at skole skal være morsomt.


Lyst til å vite mer? Kom innom da vel...:)


Vi gleder oss til å treffe deg!!


For ønske om besøk på et annet tidspunkt, ta kontakt med rektor Kjetil på telefon 90109448.


0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

Vollan skole i Opp.no

Les gjerne omtalen fra en av mange fine skoledager på Vollan skole. – Tenk at vi så ofte kan gjøre sånne artige ting i skoletiden - Opp.no

Facebook

  • Facebook - svarte sirkelen

Kontakt oss

Adresse

Mælesvollvegen 125

7340 Oppdal

Opphavsrett © 2018 Vollan skole I Nettside av Folksnakk