LÆRING MED OMTANKE

Vollan skole er den eneste private grunnskolen i Oppdal. Vi har samme krav til kvalitet som offentlig skole. Kort oppsummert finner du alt du kjenner fra den offentlige skolen, pluss litt til. Vollan skole bygger på kristne grunnverdier - og er ekstra opptatt av hver enkelt elev.

 

Skolens verdigrunnlag

Vollan skole hegner om den kristne kulturarven og vil fremme kristne grunnsannheter og bibelske verdier på tverrkirkelig grunn.

Vi har alltid tid og plass til barnet ditt. Derfor har vi løpende inntak gjennom hele skoleåret, på alle klassetrinn fra 1. til 10. Skolen har ingen foreldrebetaling og samme rett til skoleskyss som i den offentlige skolen. Vi har også gratis skolefrukt hver dag, og varmlunsj to dager i uka.

 

Nysgjerrig? Ta gjerne kontakt med oss for en prat og et skolebesøk.

Thorleif Skavern, rektor.

VÅRE ANSATTE

Thorleif Skavern
Rektor
thorleif.skavern@vollanskole.no
Ailen Nygård
Lærer
Ailen.nygard@vollanskole.no
Aleksander Skotte
Lærer
aleksander.skotte@vollanskole.no
Anita Sanden
Renholder
anita.sanden@vollanskole.no
Anne Stenløkk
Adjunkt/rådgiver
anne.stenlokk@vollanskole.no
Bettina Quirós Galagarza
Lærer
bettina@vollanskole.no
Birgit Aalbu
Adjunkt
birgit.aalbu@vollanskole.no
Dina Gravdahl
Fagarbeider
dina.gravdahl@vollanskole.no
Else Morken
Administrasjonsmedarbeider/ spesialpedagog
else.morken@vollanskole.no
Guro Lenes
Vernepleier
guro.l@vollanskole.no
Monica Skomakerstuen-Dale
Lærer
monica.s@vollanskole.no
Ragnhild Skavern
Adjunkt
ragnhild.skavern@vollanskole.no
Elias Morken
Bibliotekar
Veronika Dale
Adjunkt/spesialpedagog
veronika.dale@vollanskole.no
Åslaug Stamnes
Adjunkt
aaslaug.stamnes@vollanskole.no

Facebook

  • Facebook - svarte sirkelen

Kontakt oss

Adresse

Mælesvollvegen 125

7340 Oppdal

Opphavsrett © 2018 Vollan skole I Nettside av Folksnakk