LÆRING MED OMTANKE

Vollan skole er den eneste private grunnskolen i Oppdal. Vi har samme krav til kvalitet som offentlig skole. Kort oppsummert finner du alt du kjenner fra den offentlige skolen, pluss litt til. Vollan skole bygger på kristne grunnverdier - og er ekstra opptatt av hver enkelt elev.

 

Skolens verdigrunnlag

Vollan skole hegner om den kristne kulturarven og vil fremme kristne grunnsannheter og bibelske verdier på tverrkirkelig grunn.

Vi har alltid tid og plass til barnet ditt. Derfor har vi løpende inntak gjennom hele skoleåret, på alle klassetrinn fra 1. til 10. Skolen har ingen foreldrebetaling og samme rett til skoleskyss som i den offentlige skolen. Vi har også gratis skolefrukt hver dag.

 

Nysgjerrig? Ta gjerne kontakt med oss for en prat og et skolebesøk.

Kjetil Lorentzen, rektor.

VÅRE ANSATTE

Kjetil Lorentzen
Rektor
Starter 1. august 2020
kjetil.lorentzen@vollanskole.no
Maria Frelsøy Brelin
Adjunkt
maria.frelsoy.brelin@vollanskole.no
Veronika Dale
Adjunkt/Adm.medarbeider
veronika.dale@vollanskole.no
Bettina Quirós Galagarza
Lærer
bettina@vollanskole.no
Dina Gravdahl
Fagarbeider
dina.gravdahl@vollanskole.no
Karsten Grøn
Fagarbeider
karsten.gron@vollanskole.no
Øystein Kvello
Adjunkt
oystein.k@vollanskole.no
Guro Lenes
Vernepleier
guro.l@vollanskole.no
Else Morken
Permisjon skoleåret 20/21
Adm./ spes. pedagog
else.morken@vollanskole.no
Silje Mølmen Reite
Lektor/spesialpedagog
silje.reite@vollanskole.no
Anita Sanden
Renholder
anita.sanden@vollanskole.no
Marte Røtvei
Lektor
marte.r@vollanskole.no
Monica Skomakerstuen-Dale
Adjunkt
monica.s@vollanskole.no
Åslaug Stamnes
Adjunkt
aaslaug.stamnes@vollanskole.no
Anne Sjølie Stenløkk
Adjunkt/rådgiver/ped.leder
anne.stenlokk@vollanskole.no
 
Birgit Aalbu
Adjunkt
birgit.aalbu@vollanskole.no

Facebook

  • Facebook - svarte sirkelen

Kontakt oss

Adresse

Mælesvollvegen 125

7340 Oppdal

Opphavsrett © 2018 Vollan skole I Nettside av Folksnakk